Sedmični izvještaj sa trgovanja na Banjalučkoj berzi: 10.1.2022. - 14.1.2022.

Na ovosedmičnom trgovanju ostvaren je promet od 655.857,76 KM, kroz 71 transakcija.

Od ukupnog prometa sa fondovima ostvareno je 0,00 KM što predstavlja 0,00% od ukupnog ovonedeljnog prometa.

Od akcija na standardnom berzanskom tržištu najveći promet u ovoj sedmici imale su akcije Telekom Srpske a.d. Banja Luka, kojima se trgovalo u vrijednosti od 5.819,74 KM. Prosječna cijena akcija na kraju ove sedmice bila je 1,43 KM, čime je ostvaren rast od 7,52% u odnosu na kraj prošle sedmice.

Od ukupnog prometa, sa obveznicama je ostvaren promet od 640.312,07 KM, što predstavlja 97,63% ukupnog ovonedeljnog prometa. Od obveznica najveći promet je ostvaren sa obveznicama Republika Srpska 2,7% 24/03/28 kojima se trgovalo u vrijednosti od 312.300,00 KM.

Od akcija na slobodnom tržištu najveći promet u ovoj sedmici imale su akcije Rafinerija nafte Brod a.d. Brod, kojima se trgovalo se u vrijednosti od 553,60 KM. Prosječna cijena akcija na kraju ove sedmice bila je 0,02 KM, čime je ostvaren rast od 100,00% u odnosu na kraj prošle sedmice.

Više podataka o performansama hartija od vrijednosti možete naći na sljedećem linku.

Službeno berzansko tržište

Naziv emitenta10.1.2022.11.1.2022.12.1.2022.13.1.2022.14.1.2022.Promet
Republika Srpska 2,7% 24/03/28104,10104,10104,10104,10104,10312.300,00
Republika Srpska - ratna šteta 299,8099,8099,8099,8099,80131.736,00
Republika Srpska - ratna šteta 1594,7194,6994,6994,0094,91109.897,22
Republika Srpska - dev. štednja 9101,20101,20101,20101,20101,2083.996,00
Telekom Srpske a.d. Banja Luka1,331,331,331,421,435.819,74
Hidroelektrane na Trebišnjici a.d. Trebinje0,230,2360,2310,2510,3015.238,83
Republika Srpska - ratna šteta 599,0099,0099,0099,0099,002.296,80
RiTE Ugljevik a.d. Ugljevik0,0340,0340,0340,0350,0421.235,50
RiTE Gacko a.d. Gacko0,030,030,0260,030,0361.194,80
Elektrokrajina a.d. Banja Luka0,120,120,120,120,12359,40
Hidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad0,3240,3240,3240,3870,387306,89
Hidroelektrane na Drini a.d. Višegrad0,2360,2360,2360,2360,265247,78
Elektrodistribucija a.d. Pale0,1760,1760,1760,2110,25135,94
Republika Srpska - dev. štednja 8101,00101,00101,00101,00101,0086,05
Rafinerija ulja a.d. Modriča0,0520,0520,0420,0420,04242,00
Elektro Doboj a.d. Doboj0,240,240,240,2880,28828,51

Fondovi

Naziv emitenta10.1.2022.11.1.2022.12.1.2022.13.1.2022.14.1.2022.Promet
ZIF Unioinvest a.d. Bijeljina0,480,480,480,480,480,00

Blok poslovi

Za izabrani period nije bilo blok poslova.

Repo poslovi

Za izabrani period nije bilo repo poslova.

Indeksi

IndeksNazivVrijednostPromjenaPromjena [%]
BIRSBerzanski Indeks Republike Srpske754,3795,9514,57
ORSIndeks obveznica Republike Srpske2.922,961,510,05
Izaberite datum
<januar 2022.>
pon.uto.sri.čet.pet.sub.ned.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Ostali sedmični izvještaji

Izvještaj o trgovanju