Oznaka HOVNaziv HOVZadnji dan
trgovanja
Prosječna
cijena
Posljednja
cijena
Promjena
[%]
Najbolji
kupovni
Najbolji
prodajni
ALPR-R-AAlpro a.d. Vlasenica20.3.2009.0,560,560,00 0,56
BOKS-R-ABoksit a.d. Milići21.12.2018.0,620,620,000,580,63
BVRU-R-AZTC Banja Vrućica a.d. Teslić27.12.2018.0,950,950,000,800,95
CIST-R-AČistoća a.d. Banja Luka2.10.2018.0,700,700,00 0,797
DEST-R-AHemijska industrija Destilacija a.d. Teslić12.11.2018.0,1920,1920,000,1540,23
EDPL-R-AElektrodistribucija a.d. Pale20.12.2018.0,1160,1160,000,1140,139
EKBL-R-AElektrokrajina a.d. Banja Luka16.1.2019.0,0750,0750,000,0730,09
EKHC-R-AElektrohercegovina a.d. Trebinje21.12.2018.0,100,100,000,080,099
ELBJ-R-AElektro - Bijeljina a.d. Bijeljina8.1.2019.0,0820,0820,000,0810,098
ELDO-R-AElektro Doboj a.d. Doboj10.1.2019.0,2150,2150,000,215 
HEDR-R-AHidroelektrane na Drini a.d. Višegrad10.1.2019.0,2070,2070,000,207 
HELV-R-AHidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad21.12.2018.0,300,300,000,30 
HETR-R-AHidroelektrane na Trebišnjici a.d. Trebinje31.12.2018.0,300,300,000,250,36
HPKD-R-AHPK a.d. Kozarska Dubica29.9.2009.0,290,290,00 0,232
JLLC-R-AJelšingrad Livar Livnica čelika a.d. Banja Luka14.12.2018.0,0720,0720,000,0580,068
KDVO-R-ADunav osiguranje a.d. Banja Luka21.12.2018.33,2833,280,0033,28 
KRPT-R-AKrajinapetrol a.d. Banja Luka4.12.2018.0,500,500,000,40 
METL-R-AMetal a.d. Gradiška4.10.2018.0,0730,0730,000,0590,06
MIRA-R-AMira a.d. Prijedor28.11.2018.0,3880,3880,000,35 
MRDN-R-AMeridian a.d. Banja Luka23.11.2018.0,600,600,000,485 
12

Pretraga po prvom slovu

A B C D E F G H I J K
L M N O P R S T U V Z

Pretraga po nazivu hartije

Unesite bar jedno slovo iz oznake ili naziva HOV.

Hartije iz indeksa

BIRS FIRS ERS10

Upravni ili nadzorni odbor

Unesite bar tri slova iz imena člana upravnog ili nadzornog odbora.

Akcionari

Unesite bar tri slova iz naziva akcionara.