Akcionari:

NAPOMENE: ››› Naziv, odnosno ime i prezime akcionara, ne određuje jednoznačno pravno/fizičko lice.
››› Prikazani su samo akcionari iz liste deset najvećih akcionara.
NazivOznakaEmitent% učešćaDatum
upisa
PREF AD BANJA LUKAADAPAdapter a.d. Brod - u stečaju9,99999616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAERDAerodromi Republike Srpske a.d. Banja Luka9,95065516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAGKMAgrokombinat a.d. Rogatica - u likvidaciji9,68381816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAGRPAgroprom a.d. Zvornik - u stečaju10,00002916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAALPRAlpro a.d. Vlasenica9,93184116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAALUMAlumina a.d. Kneževo9,99998616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAANGRAngrocentar a.d. Jezero7,26240816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAPBLAutoprevoz a.d. Banja Luka8,10722516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAPVG15. april a.d. Višegrad9,99995416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAATMKEnergoinvest automatika a.d. Istočno Sarajevo9,99998416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAATSCAutoservis centar a.d. Banja Luka8,06067116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAUTKAutokomerc a.d. Doboj7,73289916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAAUTRAutorad a.d. Trebinje8,46294916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABILEBilećanka a.d. Bileća - u stečaju10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABIRABirač a.d Zvornik - u stečaju9,12000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABJLSBjelašnica a.d. Pale - u stečaju9,99997116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABKMGTC Balkana a.d. Mrkonjić Grad6,78115716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABMNTBosnamontaža a.d. Prijedor2,22780916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABOKSBoksit a.d. Milići8,79474716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABORTBor - Tes a.d. Teslić9,99996916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABOSABosanka a.d. Pale - u likvidaciji9,99995816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABOSKBoska RK a.d. Banja Luka8,35967816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABRJEBorje a.d. Kotor Varoš9,99996516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABRODBrod a.d. Brod - u stečaju10,00001016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABSNTBosna trgovina a.d. Banja Luka10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABTPRBetonski proizvodi a.d. Zalužani6,80327816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABUDUBudućnost a.d. Šamac10,00001616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKABVRUZTC Banja Vrućica a.d. Teslić9,01201816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKACVJRCvjećar a.d. Banja Luka - u stečaju10,00000816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADBRMDubički robni magazin a.d. K. Dubica8,53071316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADECB22. decembar a.d. Banja Luka9,29191716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADEKODekorativa a.d. Gacko - u stečaju9,99999116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADESTHemijska industrija Destilacija a.d. Teslić7,71355216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADIALDial a.d. Teslić9,70578016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADOINDobojinvest a.d. Doboj6,33801516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADOPTDobojputevi a.d. Doboj - u stečaju6,80445416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADPLSDuvaplast a.d. Kakmuž10,00005316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADRINIGM Drina a.d. Bijeljina9,99999716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADRNIDrinić U.Š.P.P. a.d. Petrovac Drinić9,99994616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADRTRHolding Drinatrans a.d. Zvornik7,38478916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADUVNDuvan a.d. Bijeljina7,14605116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADVINDalekovodinženjering a.d. Bratunac - u stečaju10,00002916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKADZGPŽGP Doboj a.d. Doboj7,96498416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAEDPLElektrodistribucija a.d. Pale10,20375016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAEKBLElektrokrajina a.d. Banja Luka10,23910716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAEKHCElektrohercegovina a.d. Trebinje10,20070616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAEKPLEksploatacija a.d. Gacko10,00011416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAELBJElektro - Bijeljina a.d. Bijeljina10,27554716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAELDOElektro Doboj a.d. Doboj10,13393516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAELMTElmont a.d. Banja Luka10,00001716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAELSRElektroservis a.d. Banja Luka7,96711316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAELVAElvaco a.d. Bijeljina - u stečaju9,99999616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFAMOFamos a.d. Istočno Sarajevo21,58480716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFASTFabrika specijalnih transmisija a.d. Istočno Sarajevo - u stečaju10,00001416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFATSFates a.d. Sokolac10,00001216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFDISFabrika dijelova i sklopova a.d. Ljubija10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFGUMFagum a.d. Zvornik - u stečaju9,28165916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFKLSFabrika kože Lauš a.d. Banja Luka9,99731616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFMSNFabrika motora specijalne namjene a.d.Pale - u stečaju17,36629116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFOPLFop a.d. Lopare10,00000716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFSBNFabrika šećera Bijeljina a.d. V. Obarska - u stečaju3,38168916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFSTHFabrika stočne hrane a.d. Nova Topola - u stečaju9,29279516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAFZICFabrika za proizvodnju žice a.d. Novo Goražde - u stečaju10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGACKGacko UIT a.d. Gacko9,99999516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGATPGatačko polje a.d. Gacko9,29918316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGCGRKP Gradska čistoća a.d. Gradiška9,62399316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGEOFGeofon a.d. Teslić7,32235816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGLSGGlas Srpski - grafika a.d. Banja Luka9,65138316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGOVFFarmland a.d. Nova Topola5,28321016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGPISGas promet a.d. Istočno Sarajevo - Pale10,00002116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGRADGradnja GP a.d. Mrkonjić Grad9,99998216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGRDAGrađa a.d. Banja Luka - u stečaju5,33403216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGRFKŠtamparija Grafokomerc a.d. Trebinje8,78398316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGRNRGrađevinar a.d. Novi Grad - u stečaju9,99986716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGSMBGrafosemberija a.d. Bijeljina - u stečaju7,50201916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGTDOGradska toplana a.d. Doboj9,65491116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAGVLRGipsara volari a.d. Šipovo10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHDMTHidromontaža a.d. Banja Luka10,00002416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHDRTHidrat a.d. Ukrina - Čelinac9,52841516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHDRUHidraulik a.d. Kneževo10,00001316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHEDRHidroelektrane na Drini a.d. Višegrad10,04316816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHELVHidroelektrane na Vrbasu a.d. Mrkonjić Grad10,04574316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHEMKHemiks a.d. Banja Luka9,99997116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHETRHidroelektrane na Trebišnjici a.d. Trebinje10,06744316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHGPTHercegovinaputevi a.d. Trebinje9,99996416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHIDRHidrogradnja GIK a.d. I Sarajevo - Pale - u stečaju17,19928216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHMPRSoda so hemoprodukt a.d. Doboj - u stečaju8,37725316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHPKDHPK a.d. Kozarska Dubica4,10000116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAHSPRHašani produkt a.d. Krupa na Uni9,99992716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAIATRSwisslion industrija alata a.d. Trebinje9,89383416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAIMAKImako a.d. Banja Luka7,13060916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAINBLInbel a.d. Banja Luka - u stečaju9,99749516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAINKSInkos a.d. Berkovići9,99995216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAINTEInteršped a.d. Doboj10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAINZRInženjering a.d. Zvornik - u stečaju9,53613716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAIPBLIndustrijske plantaže a.d. Banja Luka10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAIZBOIzbor a.d. Srebrenica - u likvidaciji10,00000216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAIZENIstraživačko razvojni centar elektroenergetike IRCE a.d. I. Sarajevo9,92281616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAJASNJasna a.d. Rogatica - u stečaju10,00001116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAJDRKJadranka a.d. Banja Luka9,99998916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAJFMDJelšingrad FMD a.d. Prnjavor9,99997216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAJGPBJugoprevoz a.d. Bileća10,00006216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAJLLCJelšingrad Livar Livnica čelika a.d. Banja Luka9,14923516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKIPMKlaonica i prerada mesa a.d. Sokolac - u stečaju10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKLMKKlimakomerc a.d. Istočno Sarajevo9,99282216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKLOVKompanija lovnica a.d. Šekovići - u likvidaciji9,83497016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKMNDKomunalac a.d. Derventa10,00001216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKMPDKompred a.d. Ugljevik10,00001016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKNGRKnegrad a.d. Kneževo10,00003716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKNPTKnešpoljeturist a.d. Kozarska Dubica9,99817516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKNZMKonzum TP a.d. Banja Luka9,33705616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKOMFKP Komunalac a.d. Foča10,00006316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKOMGJP Komus a.d. Gacko10,00002316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKOMNJP Komus a.d. Nevesinje10,00020616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKOMOKomo a.d. Modriča9,99999416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKOMRJP Komrad a.d. Rogatica9,99992716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKPMGPark KP a.d. Mrkonjić Grad8,65787916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKPPRKonfekcija Pionir a.d. Prnjavor - u stečaju10,00000816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKPVLKP Čistoća a.d. Vlasenica - u stečaju9,99995216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKRISKristal a.d. Banja Luka8,12241816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKRJLKrajinalijek a.d. Banja Luka - u stečaju5,83525716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKRJNKrajina GP a.d. Banja Luka9,99999716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKRPTKrajinapetrol a.d. Banja Luka6,50236316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKTKAKTK alhos a.d. Sokolac - u stečaju10,00000616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKURJKurjak a.d. Bijeljina9,94951516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKZPRKozaraprevoz a.d. Novi Grad9,15486016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAKZTRKozaraturist UTP a.d. Prijedor - u stečaju9,99998616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKALASTLasta a.d. Istočno Sarajevo9,67135716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKALJUBRudnici željezne rude Ljubija a.d. Prijedor9,99999316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKALKSMLuka a.d. Šamac9,99999716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKALSNALisina a.d. Šipovo - u stečaju9,99996216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMATEMatex a.d. Banja Luka9,61070416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMDELMedicinska elektronika a.d. Banja Luka - u stečaju9,98536716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMEBOMeboš a.d. Šamac - u stečaju9,08147116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMESRMesar a.d. Derventa9,99998916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMETLMetal a.d. Gradiška7,45140216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMIRAMira a.d. Prijedor9,99999816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMJVCMajevica a.d. Lopare9,42427216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMLPRMD Malind promet a.d. Modriča5,63826416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMLPSMlinpek a.d. Prnjavor4,00647616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMOTAMotajica a.d. Srbac - u stečaju10,00000816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMRDNMeridian a.d. Banja Luka7,72878516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMRKOMrkonjičanka a.d. Mrkonjić Grad10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMRMRMermer a.d. Čelinac8,17508316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMTLBMetal a.d. Banja Luka6,87787416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAMTNOMetalno a.d. Zvornik8,90551816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKANEIMNeimarstvo a.d. Trebinje - u stečaju10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKANGRDNiskogradnja a.d. Teslić9,32754316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKANMTLNemetali a.d. Prijedor10,00003716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKANPRKNapredak a.d. Šipovo9,90998916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKANSDMNaš dom a.d. Banja Luka8,28134716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAOCJHJahorina OC a.d. Pale3,11097016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAOMAROmar a.d. Kneževo - u stečaju7,63333116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAORAHOrah a.d. Trnovo9,99998916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAOSLBOslobođenje a.d. Banja Luka - u stečaju10,01835016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPANSPanos UTP a.d. Višegrad9,99997916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPDNKPrijedorčanka a.d. Prijedor6,89866316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPIKOPiko a.d. Prnjavor8,18614216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPILMPilana a.d. Modriča10,00000516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPKPRPark KP a.d. Prnjavor8,25901316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPKRAPekara a.d. Brod7,93725516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPKVLPekarstvo a.d. Vlasenica - u likvidaciji10,00001216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLDGPlaninsko dobro Gacko a.d. Gacko9,99999316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLDNPlaninsko dobro a.d. Nevesinje - u stečaju9,99997316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLNAPlanina a.d. Blatnica9,20530316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLPZPoljoprivredni zavod a.d. Doboj10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLTSKP Polet a.d. Srebrenica9,99998716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPLVTPlivatrans AT a.d. Šipovo9,99998716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPMPRPamo promet a.d. Modriča5,63831716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPOSTPošte Srpske a.d. Banja Luka9,99999916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPREDPredionica a.d. Trnovo10,00001316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPRGSProgres a.d. Doboj5,26889716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPRHRPrehrana PI a.d. Gradiška - u stečaju8,12798316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPSHLPrerada sa hladnjačom a.d. Zvornik - u stečaju9,66854016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPTBLPut a.d. Banja Luka - u stečaju5,04253316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPTSAPut GP a.d. Istočno Sarajevo10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPUTNPutnik a.d. Banja Luka8,46392716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAPZBLPoslovna zona a.d. Banja Luka10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARADBRad GP a.d. Bijeljina - u stečaju7,35653716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARAOPEnergoinvest rask. oprema a.d. I. Sarajevo - u stečaju9,88754816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARATARatarstvo a.d. Nova Topola - u stečaju9,28999116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARAZVRazvitak a.d. Dvorovi Bijeljina9,99994216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARBNJRibnjak a.d. Prnjavor9,03173716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARBPRRoboprom a.d. Vlasenica - u stečaju10,00002516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARDBCJP Rad a.d. Bratunac10,00000916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARDNKRadnik GIK a.d. Srebrenica - u stečaju9,99999216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARDTSRad a.d. Teslić10,00000916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARIBNRibničanka a.d. Ribnik10,00005016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARITERiTE Gacko a.d. Gacko10,05676216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARMONRemont montaža a.d. Bijeljina10,00005816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARMUMRudnik mrkog uglja a.d. Miljevina - u stečaju9,99999916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAROPTRomanijaputevi a.d. Sokolac10,00000316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARTARRatar a.d. Prnjavor10,00000416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKARTEURiTE Ugljevik a.d. Ugljevik10,08935216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASAVASava VP a.d. Gradiška - u stečaju8,49833716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASEHRBRC Šeher a.d. Banja Luka3,51799916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASEMBSemberija PD a.d. Bijeljina1,66777416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASGASSarajevo gas a.d. Istočno Sarajevo10,00001816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASINTSintetik a.d. Banja Luka - u stečaju9,99999916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASKBLŠipad - Krajina a.d. Banja Luka5,90425216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASKCNSokočnica a.d. Šipovo9,99998316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASKLCSokolac a.d. Sokolac - u stečaju9,99998716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASLGASloga a.d. Srbac10,00002516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASLINSana Linea a.d. Kostajnica6,77553016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASMPRŠumaprodukt a.d. Trebinje9,99995216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASMUSŠumausluge a.d. Gradiška10,00010516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASNBDSnabdjevač a.d. Prijedor - u stečaju9,73236916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASNCNSaničani a.d. Prijedor9,89268016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASNTRSanatrans a.d. Oštra Luka9,99966016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASRVPSirovinaprodukt a.d. Doboj8,63250716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASTNRStanari rudnik lignita a.d. Stanari - u stečaju9,13361616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASTORStočar a.d. Banja Luka9,86426416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKASVGRSava a.d. Gradiška9,74502216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATEKMTekom a.d. Teslić3,86225416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATGTNTehnogas - Trn a.d. Laktaši6,90746416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATHNSĐorđić auto centar a.d. Brod10,00002316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATLKMTelekom Srpske a.d. Banja Luka8,92179916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATOMETvornica za obradu metala eksplozijom a.d. Prijedor9,99998416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRANTranšped a.d. Banja Luka9,99987016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRAPTermoaparati a.d. Istočno Sarajevo - u stečaju10,00001716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRDBTrudbenik a.d. Doboj - u stečaju8,19862016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRGETrgoeksport a.d. Nevesinje10,00002016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRGLTrgovina Lopare a.d. Lopare - u stečaju9,73232716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRGRTrgoremont a.d. Banja Luka4,87013016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRMLTermal a.d. Lopare - u stečaju9,99999716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRMNTermomontaža a.d. Banja Luka9,85094516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRPDTrgoprodaja a.d. Prijedor7,93851416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKATRSTTranstter a.d. Brod6,44100216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUDRNUdarnik ATP a.d. Mrkonjić Grad9,99998416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUGSTUgostitelj a.d. Šamac10,00002616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUNAKUna IGP a.d. Kozarska Dubica9,99544616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUNFCUnis fabrika cijevi a.d. Derventa9,99999916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUNINUnioninvest a.d. Istočno Sarajevo9,99998716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAURBZUrbanistički zavod RS a.d. Banja Luka - u stečaju2,66740216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUSBSUšće Bosne VP a.d. Šamac7,91883716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUSHAUnis USHA a.d. Višegrad9,99997916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUTASUNIS TAS a.d. Bijeljina9,99998116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUZARUžarija a.d. Šamac8,12424416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAUZLMUzlomac a.d. Kotor Varoš10,00001216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVCVOVučevo a.d. Foča9,99999016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDBLVodovod a.d. Banja Luka9,93801216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDGRKP Vodovod a.d. Gradiška9,62399216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDKNVodovod i kanalizacija a.d. Vlasenica - u stečaju10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDPLJP vodovod i kanalizacija a.d. Pale10,00000716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDPVVodovod KP a.d. Prnjavor8,25878716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDRNVodoprivreda Drina a.d. Zvornik - u stečaju6,97516816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDTRVodovod a.d. Trebinje9,99999816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDVDVodovod a.d. Doboj9,16387016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDVGJP vodovod a.d. Gacko9,99999516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDVNVodovod a.d. Nevesinje10,00000716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVDVSKP vodovod a.d. Srbac10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVETPBanjalukafarm a.d. Banja Luka7,11952016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVEZNVezionica a.d. Zvornik - u stečaju9,99999516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVIHOVihor a.d. Bratunac - u stečaju9,99997516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVITKVitkovci a.d. Vitkovci9,52660616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKBJVodovod i kanalizacija a.d. Bijeljina10,00036516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKIFPVIK Izvor a.d. Foča10,00001616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKNGKP vodovod i kanalizacija a.d. Novi Grad10,00001016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKROJP Vodovod i kanalizacija a.d. Rogatica - u stečaju10,00003416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKSAKP Vodovod i kanalizacija a.d. Šamac9,52522716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVKVBJP VIK vrelo Bioštica a.d. Sokolac9,99999716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVLPHVeleprehrana a.d. Banja Luka5,75605216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVLPRVelepromet a.d. Prijedor7,94624116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVLTGVeletrgovina a.d. Gradiška5,91457216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVLTKVeletekstil a.d. Banja Luka8,42465716.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVOBIJP Vodovod a.d. Bileća10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVPSMVP Semberija a.d. Bijeljina - u likvidaciji7,09325916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVPTRVodoprivreda Trebišnjica a.d. Trebinje8,01165616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSBNVeterinarska stanica a.d. Bijeljina3,12758216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSCEVeterinarsko stočarski centar a.d. Banja Luka7,27340616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSDEVeterinarska stanica a.d. Derventa9,99986016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSKDVeterinarska stanica a.d. Kozarska Dubica9,99994916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSPTVeterinarska stanica a.d. Petrovo10,00035416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSTBVeterinarska stanica a.d. Trebinje9,99981416.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSUGVeterinarska stanica a.d. Ugljevik3,61027316.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAVSZVVeterinarska stanica a.d. Zvornik4,02012816.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZERSŽeljeznice RS a.d. Doboj10,00000016.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZLTBZlatibor GP a.d. Bijeljina - u stečaju9,99958216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZPBLŽitoprodukt a.d. Banja Luka - u stečaju8,40671516.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZPDRŽitopromet Drina a.d. Zvornik - u stečaju9,05942216.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZRKVZrak - optoelektronika a.d. Teslić10,00004116.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZSTAZastava auto a.d. Banja Luka9,05607616.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZVNPŽivinoprodukt a.d. Srbac - u stečaju9,92288916.5.2019.
PREF AD BANJA LUKAZVSTZvornik - stan a.d. Zvornik10,00001316.5.2019.

Pretraga po prvom slovu

A B C D E F G H I J K
L M N O P R S T U V Z

Pretraga po nazivu hartije

Unesite bar jedno slovo iz oznake ili naziva HOV.

Hartije iz indeksa

BIRS FIRS ERS10

Upravni ili nadzorni odbor

Unesite bar tri slova iz imena člana upravnog ili nadzornog odbora.

Akcionari

Unesite bar tri slova iz naziva akcionara.